Okręgowe władze i organa PZŁ:

- Okręgowy Zjazd Delegatów

- Okręgowa Rada Łowiecka

- Zarząd Okręgowy

- Okręgowa Komisja Rewizyjna

- Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny

- Okręgowy Sąd Łowiecki

Wladze

Komisja Rewizyjna

  • Przewodniczący: Rybak Tadeusz
  • Członkowie: Arent Piotr, Berger Jan, Cofała Grzegorz, Kramarczyk Edward, Nawrocki Pweł, Cyroń Jan

Okręgowy Sąd Łowiecki

  • Przewodniczący: Klank Adrian
  • Członkowie: Biedroń Tadeusz, Kalarus Dariusz, Kądziela Roman, Klank Adrian, Miłek Zygmunt, Minkus Jędrzej, Oblas Wacław, Otrębski Tomasz, Ślusarczyk Waldemar, Urban Tadeusz

Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny

  • ORD: Mediuch Józef
  • Z-cy: Hejła Edward, Trzęsimiech Janusz, Jakubowski Wojciech

Komisja Kultury i Promocji Łowiectwa

  • Przewodniczący: Kędziora Tomasz
  • Członkowie: Bula Tomasz, Chmielarska Liliana, Domagała Bogdan, Domogała Lesław, Filipczyk Marek, Gawdzik Jan, Gorywoda Adam, Gorywoda Elena, Gut Krzysztof, Krzyżowska Stefania, Kucharski Wiesław, Kuś Krystyna, Łaska Antoni, Łaska Helena, Michalski Tadeusz, Nowak Jan, Otrębski Andrzej, Szołtys Jerzy, Utracki Grzegorz, Wilk Sonia

Komisja oceny trofeów i trofeistyki

  • Przewodniczący: Pelon Grzegorz
  • Członkowie: Biskupek Jan, Bohosiewicz Waldemar, Borsuk Tomasz, Brągiel Witold, Brom Grzegorz, Ciemniewski Krzysztof, Fijałkowski Zbigniew, Furtek Roman, Galwas Zbigniew, Greber Andrzej, Grzesło Henryk, Huta Tadeusz, Jaskot Jan, Kapusta Ignacy, Kmiecik Janusz, Kusz Stefan, Mamok Alojzy, Masny Aleksander, Mazur Krzysztof, Miśka Mariusz, Paszenda Ryszard, Pluciński Maciej, Szydło Kazimierz, Śliwa Waldemar, Wardas Wiesław, Wolny Cezary, Wycisło Wojciech, Jamróz Adam, Zimny Zdzisław, Materzok Marian

Komisja strzelectwa myśliwskiego

  • Przewodniczący: Bałaga Eugeniusz
  • Członkowie: Gembalczyk Józef, Gilner Anna, Kopel Tomasz, Koralewski Andrzej, Kozakiewicz Andrzej, Łyczykowska Aleksandra, Łyczykowski Krzysztof, Paweł Hetmańczyk, Siejka Jan

Komisja Kynologiczna

  • Przewodniczący: Witosz Konrad
  • Członkowie: Adamczak Jan, Ciemniewski Zbigniew, Czech Marek, Parka Dorota, Hajok Kazimierz, Kałka Marek, Kasprzyk Jerzy, Kawala Wiesław, Kołacz Jacek, Kuczera Konrad, Kusz Stefan, Parka Robert, Salamon Leszek, Sułgut Sebastian, Wic Maryla, Fojt Marcin

Komisja Hodowlana i szkód łowieckich

  • Przewodniczący: Szydło Kazimierz
  • Członkowie: Bożek Tadeusz, Czardybon Grzegorz, Dynowski Marek, Gałka Marek, Gawdzik Jan, Hławiczka Jerzy, Krywult Jerzy, Kuczera Konrad, Tetla Piotr, Wosinek Piotr

Komisja do walki z kłusownictwem

  • Przewodniczący: Kozieł Marian
  • Członkowie: Bator Marek, Gajdzik Paweł, Karkos Grzegorz, Konopka Henryk, Kozakiewicz Mariusz, Pająk Eugeniusz, Prokop Tadeusz, Stawarz Janusz, Wieczorek Tomasz, Życiński Stanisław, Deptuła Marcin, Kubowicz Krzysztof, Tyblewicz Andrzej

Komisja odznaczeń łowieckich

  • Przewodniczący: Wróbel Ernest
  • Członkowie: Bączyk Ryszard, Jacek Piotr, Kita Stefan, Kopel Antoni, Malus Ryszard, Pluciński Maciej

Komisja Dian

  • Przewodnicząca: Koper-Staszowska Wioletta
  • Członkowie: Kraska Ewa, Łyczykowska Aleksandra, Franke Renata, Malcharek Sylwia, Zakręta Alina, Gorywoda Elena, Orłowska Helena, Kuczera Fatyga Izabela, Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra, Krzyżowska Stefania, Łabędź Ewa, Jasińska Patrycja