rog

Wizyty na stronie

Dzisiaj120
Wczoraj449
W tym tygodniu2474
W tym miesiącu11512
Ogółem500943

Obecnie na stronie
1

Informacja o terminach i miejscach oceny prawidłowości odstrzału
rogaczy pozyskanych w 2015 roku.

Zarząd Okręgowy podaje do wiadomości terminy i miejsca oceny prawidłowości odstrzału rogaczy pozyskanych w 2015 roku. Właściwymi do dokonania oceny prawidłowości odstrzału są zespoły oceniające Okręgu, w którym pozyskana została zwierzyna, tj. do oceny dokonywanej przez zespoły oceniające przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Katowicach zobowiązane są Koła Łowieckie dzierżawiące obwody łowieckie na terenie Okręgu Katowickiego PZŁ.

Koła Łowieckie zobowiązane są dostarczyć prawidłowo i czytelnie wypełniony druk „Arkusz oceny prawidłowości odstrzału” w dwóch egzemplarzach tj. oryginał i kopię wraz z kalką. Bezpośrednio po dokonanej ocenie przedstawiciel Koła Łowieckiego otrzymuje za potwierdzeniem kopię arkusza oceny.

Zespoły oceniające nie będą przyjmować do oceny trofea przy nieczytelnie i nieprawidłowo wypełnionych arkuszach oceny.

Do oceny nie dostarczamy trofeów pochodzących z wypadków.

Zobowiązuje się Zarządy Kół Łowieckich do poinformowania członków koła o: terminie, miejscu oceny oraz wynikach oceny dokonanej przez zespoły oceniające.

Ocena prawidłowości odstrzału rogaczy przeprowadzona będzie:

  • Siedziba ZO PZŁ w Siemianowicach Śląskich – 24 październik 2015 r.
    (godz. 9.00÷13.30) – Zespół nr 1 i 5 .

godz. 9.00

  1. „Bór” Dąbrowa Górnicza, obwód nr 96,
  2. „Dąbrowa” Dąbrowa Górnicza, obwód nr 117,
  3. „Diana” Dąbrowa Górnicza, obwód nr 116,
  4. „Grzywacz” Sosnowiec, obwód nr 95 i 119,
  5. „Gwardia” Będzin, obwód nr 108,
  6. „Jeleń” Będzin, obwód nr 98,
  7. „Orlik” Czeladź, obwód nr 109,
  8. „Sokół” Mierzęcice, obwód nr 97,
  9. „Bażant” Siemianowice Śl., obwód nr 120,
  10. „Tumak” Tychy, obwód nr 128,
  11. „Cietrzew” Kochłowice, obwód nr 129,
  12. „Trop” Mysłowice, obwód nr 127.

godz. 10.30

  1. „Orle Gniazdo” Zawiercie, obwód nr 73 i 82,
  2. „Ostaniec” Zawiercie, obwód nr 74,
  3. „Poręba” Poręba, obwód nr 75,
  4. „Cietrzew” Łazy, obwód nr 84,
  5. „Diana” Ogrodzieniec, obwód nr 83,
  6. „Darz Bór” Ogrodzieniec, obwód nr 94,
  7. „Cyranka” Wierbka, obwód nr 81,
  8. „Dzik” Żarnowiec, obwód nr 79,
  9. „Hubert” Pilica, obwód nr 93,
  10. „Hubertus” Szczekociny, obwód nr 62,
  11. „Łoś” Gliwice, obwód nr 124 ,
  12. „Słonka” Rokitno, obwód nr 63 i 72,
  13. „Orlik” Siewierz, obwód nr 86,
  14. „Ryś” Siewierz, obwód nr 85,
  15. „Cietrzew” Charsznica, obwód nr 92,
  16. „Grzywacz” Kraków, obwód nr 80,
  17. „Orle Gniazdo” Myszków, obwód nr 64,
  18. „Szarak” Myszków, obwód nr 49.

godz. 12.00

  1. „Górnicze” Jaworzno, obwód nr 135.
  2. „Jawor” Jaworzno, obwód nr 125,
  3. „Słonka” Jaworzno, obwód nr 126,
  4. „Hubertus” Olkusz, obwód nr 11 i 12,
  5. „Sokół” Olkusz, obwód nr 29 i 38,
  6. „Kuropatwa” Jaroszowiec, obwód nr 13 i 21,
  7. „Antylopa” Chechło, obwód nr 14,
  8. „Jedność” Bolesław, obwód nr 30 i 39,
  9. „Sokół” Wolbrom, obwód nr 20,
  10. „Cietrzew Sławków, obwód nr 118,
  11. „Sokół” Kraków, obwód nr 22,
  12. „Jedność Chłopska” Zadroże, obwód nr 28.
  • Restauracja „Pod Kasztanami” w Rudach /Rudy ul. Rogera/ - 24 październik 2015 r.
    (godz. 9.00÷13.30) – Zespół nr 3 i 4
    Prosimy o dostarczenie parostków na godz. 8.00

godz. 9.00

  1. „Pod Bukiem”, Rybnik, obwód nr 141,
  2. „Odra” Rybnik, obwód nr 163 i 171,
  3. „Jaźwiec” Jejkowice, obwód nr 149,
  4. „Borki” Lyski, obwód nr 150,
  5. „Lis” Pszów, obwód nr 162,
  6. „Cyranka” Knurów, obwód nr 131,

godz. 10.30

  1. „Szarak” Knurów, obwód nr 140,
  2. „Pod Klonem” Wodzisław, obwód nr 161,
  3. „Las” Jastrzębie, obwód nr 159,
  4. „Żbik” Zabrze, obwód nr 132,
  5. „Raróg” Katowice, obwód nr 148,
  6. „Róg” Katowice, obwód nr 172,

godz. 12.00

  1. „Cis” Gliwice, obwód nr 133,
  2. „Darz Bór” Gliwice, obwód nr 123,
  3. „Ostoja” Gliwice, obwód nr 134 i 158,
  4. „Odyniec” Rudy Raciborskie, obwód nr 142 i 151.

godz.13.00

  1. „Ponowa” Kędzierzyn, obwód nr 143,
  2. „Tur” Bielsko, obwód nr 153,
  3. „Bażant” Racibórz, obwód nr 164,
  4. „Łoś” Racibórz, obwód nr 152 i 173.
  • Siedziba Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku (Technikum Leśne w Brynku) – 24 październik 2015 r.
    (godz. 9.00÷13.30) - Zespół nr 2.

godz. 9.00

  1. „Diana” Bytom, obwód nr 121,
  2. „Przodownik” Miedary, obwód nr 102,
  3. „Orzeł” Piekary Śl, obwód nr 110,
  4. „Bór” Ruda Śl, obwód nr 130,
  5. „Świerklaniec” Nakło Śl, obwód nr 99,
  6. „Orzeł” Tarnowskie Góry, obwód nr 111.

godz. 10.30

  1. „Młody Leśnik” Brynek, obwód nr 101,
  2. „Żubr” Księży Las”, obwód nr 112,
  3. „Kania” Tychy, obwód nr 88,
  4. „Gronostaj” Katowice, obwód nr 87,
  5. „Akteon” Warszawa, obwód nr 91,
  6. „Daniel” Gliwice, obwód nr 115,
  7. „Dzik” Gliwice, obwód nr 122,
  8. „Knieja 3” Gliwice, obwód nr 103,

godz. 12.00

  1. „Ponowa” Gliwice, obwód nr 113,
  2. „Żubr” Gliwice, obwód nr 100,
  3. „Jeleń” Zabrze, obwód nr 114,
  4. „Ryś” Zabrze, obwód nr 105,
  5. „Bór” Katowice, obwód nr 104,
  6. „Cietrzew” Toszek, obwód nr 106.
  • Siedziba Koła Łowieckiego „Cyranka” w Pszczynie - Porębie - 7 listopad 2015 r.
    (godz. 10.00÷13.00) – Zespół nr 3.

godz. 9.00

  1. „Daniel” Tychy, obwód nr 137,
  2. „Łabędź” Bieruń, obwód nr 136,
  3. „Bażant” Łaziska G, obwód nr 139,
  4. „Przepiórka” Bojszowy, obwód nr 144,
  5. „Leśnik” Kobiór, obwód nr 138 i 157,
  6. „Cyranka” Pszczyna, obwód nr 156.

godz. 10.30

  1. „Żubr” Pszczyna, obwód nr 155,
  2. „Bażant” Miedźna, obwód nr 154,
  3. „Hubertus” Orzesze, obwód nr 147,
  4. „Remiza” Pawłowice, obwód nr 170,
  5. „Bażaniec” Czechowice, obwód nr 169,
  6. „Gawra” Mysłowice, obwód nr 160.

Siedziba ZO PZŁ w Siemianowicach Śląskich – 14 listopad 2015 r. /dodatkowa/
godz. 10.00
÷13.00 – Zespół
nr 5.