Wizyty na stronie

Dzisiaj88
Wczoraj523
W tym tygodniu856
W tym miesiącu11315
Ogółem1585617

Obecnie na stronie
1
Online

Poniżej - pismo w sprawie ubezpieczeń i załączniki:


W związku z rozpoczęciem się nowego okresu ochrony ubezpieczeniowej od dnia 01.05.2020 r. do 30.04.2021 r. odpowiedzialności cywilnej Członków Zarządów Okręgowych PZŁ, Członków Kół, Członków Zarządu Kół Łowieckich PZŁ, uprzejmie informujemy Państwa o możliwości przystąpienia lub kontynuacji ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.
W celu ułatwienia podjęcia decyzji o przystąpieniu lub kontynuacji ubezpieczenia na kolejny okres ubezpieczeniowy w załączeniu przekazuję druki deklaracji przystąpienia do w/w ryzyk ubezpieczeniowych, informację o produkcie odpowiedzialności cywilnej Członków Zarządu Głównego PZŁ oraz Członków Zarządu w Zarządach Okręgowych PZŁ oraz wyciąg z oferty ubezpieczeniowej.

Warunki, zakres ochrony ubezpieczeniowej, sumy gwarancyjne oraz składki ubezpieczeniowe za poszczególne warianty nie uległy zmianie, pozostały takie same jak w roku ubiegłym.

Wypełnione i podpisane deklaracje przystąpienia do ubezpieczenia Koła Łowieckie przekazują bezpośrednio do Zarządu Okręgowego najpóźniej do dnia 20.04.2020 r. drogą meilową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokonują płatności składki na rachunek bankowy  Zarządu Okręgowego PZŁ Katowice w terminie do dnia 25.04.2020 r.

Przedstawicielom Zarządów Okręgowych Kół Łowieckich i Członkom Kół Łowieckich, którzy rozszerzą ochronę ubezpieczeniową o szkolenie RODO zostanie udostępnione szkolenie On-line w zakresie przepisów prawa o ochronie danych osobowych. Aby móc skorzystać z tej formy szkolenia, należy w deklaracji przystąpienia do ubezpieczenia w pozycji "UWAGI" podać: imię i nazwisko osoby wskazanej do odbycia szkolenia wraz z podaniem numeru telefonu i adresu e-mail. Po uzyskaniu tych informacji w przeciągu 30 dni od rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej otrzymacie Państwo e-mail z dostępem do internetowego portalu szkoleniowego. Szkolenie należy zrealizować do 30.04.2021 r. Po zakończeniu szkolenia zostanie wystawiony imienny certyfikat ukończenia.

Z poważaniem,
Żaklina Szcześniewska
Broker Ubezpieczeniowy

→ 2020_deklaracja_dla_kol_lowieckich

→ 2020_pzl_informacja_o_produkcie_dla_kol_lowieckich

→ 2020_wyciag_z_ws_-_kola_lowieckie