Wizyty na stronie

Dzisiaj96
Wczoraj523
W tym tygodniu864
W tym miesiącu11323
Ogółem1585625

Obecnie na stronie
2
Online

1. Utworzono elektroniczną bibliotekę PZŁ na stronie internetowej www.pzlow.pl Biblioteka-->Do pobrania.
Obecnie znajduje sie tam blisko 300 publikacji, które zostały wybrane spośród zbiorów biblioteki PZŁ a następnie zeskanowane i umeiszczone do ogólnego użytku wszytskich myśliwych.
Biblioteka będzie rozbudowywana, już w najbliższym czasie pojawią się archiwalne numery Łowca Polskiego-  już od pierwszego numeru!
Warto zwrócić również uwagę, na elektroniczny katalog publikacji, znajdujących się w bibliotece PZŁ - nie ma potrzeby jechać do Warszawy żeby sprawdzić czy szukane publiakcje znajdują się w zbiorach, wystarczy tylko kliknąć w komputerze!

2. Niezmiernie miło jest nam również poinformować, że zakończyliśmy prace nad PZŁ TV. Telewizja łowiecka jest to miejsce gdzie można obejrzeć wiele programów o tematyce łowieckiej w jednym miejscu. Poza stałą ramówką programową znajduje sie również VOD gdzie można obejrzeć konkretny odcinek, który nas interesuje. Telewizja cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zachęcamy do umieszczenia informacji o niej na stronach internetowych ZO. Do TV można wejść przez główne menu lub przez obrazek znajdujący się na stronie głównej pod aktualnościami.

3. Do zakończonych projektów możemy wpisać również tłumaczenie strony internetowej PZŁ na język angielski. Na stronie w wersji angielskiej znajduje sie wiele opracowąń, które z pewnością przydadzą się polskim myśliwym przy redagowaniu pism po angielsku, ale przede wszytskim będą doskonałym materiałem promującym polskie łowiectwo poza granicami naszego kraju.
Na stronie znajduje sie między innymi tłumaczenie: Prawa łowieckiego, Statutu, Regulaminu polowań, regulaminów konkursów i prób prac psów itp.
Obecnie kończymy słownik polsko-angielski zawierający wybrane terminy z zakresu łowiectwa.
Rozpoczęte zostały prace nad niemiecką wersją strony internetowej, zakończenie prac planowane jest na styczeń.

4. Ogłoszono kolejną edycję konkursów MYŚLIWI W SIECI oraz ROK MYŚLIWCA. Konkurs Myśliwi w sieci skierowany jest do zarządów okręgowych, ale przede wszytskim do wszystkich kół łowieckich, dlatego bardzo nam zależy żeby informacja znalazła się na stronach internetowych ZO oraz w komunikatach przesyłanych bezpośrednio do kół łowieckich.
Regulaminy konkursów:

→ MYŚLIWI W SIECI

→ ROK MYŚLIWCA

5. Informację na temat zamknięcia prac nad systemem gzaminowania kandydatów oraz selekcjonerów przekażemy podczas szkolenia 9-10 grudnia br.