"Chcę podzielić się z ludźmi swoim zauroczeniem przyrodą, pokazać ją taką, jaką sam ją widzę - z bliska, bez tajemnic, piękną i okrutną."

- Włodzimierz Łapiński


"Staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył."

- Robert Bresson


“Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.”

- Don McCullin

→ Wystawy, wydarzenia → Zawody, konkursy → Z życia kół

 

Wszelkie strony serwisu, w szczególności teksty, zdjęcia i grafika podlegają przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych.
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody jest zabronione. 

Obsługa wyświetlanych zdjęć:

  • następne/poprzednie - strzałki na dole pod zdjęciem jak i z boku zdjęcia, a także strzałki na klawiaturze. Strzałka z boku zdjęcia pojawia się, gdy znajdzie się tam wskaźnik myszy (jeżeli się nie pojawia, to znaczy, że następnego/poprzedniego zdjęcia nie ma w danej galerii).
  • zamknięcie okna ze zdjęciem - krzyżyk na dole pod zdjęciem lub klawisz Esc lub klik myszą poza obszarem okna.
  • powiększenie zdjęcia - znaczek w górnym prawym rogu zdjęcia. Jeżeli znaczek się nie pojawia, to znaczy, że powiększenie nie jest dostępne.
  • wyjście z powiększenia - znaczek w górnym prawym rogu zdjęcia (jeżeli go nie widać, zdjęcie należy przewinąć) lub klawisz Esc.
  • podgląd całej galerii na oglądanym zdjęciu - po najechaniu myszą na dolny fragment zdjęcia.