Wizyty na stronie

Dzisiaj345
Wczoraj385
W tym tygodniu345
W tym miesiącu2445
Ogółem1248743

Obecnie na stronie
3
Online
Polski Związek Łowiecki
Zarząd Okręgowy Katowice
z siedzibą w Siemianowicach Śląskich
Siemianowice Śląskie 4.03.2015 r.

 

Komunikat nr 1/2015

 1. Poradnik dla kół łowieckich naszego Okręgu w związku ze zbliżającymi się Walnymi Zgromadzeniami Sprawozdawczo-Wyborczymi.
 2. Komunikat Zarządu Głównego PZŁ.
 3. Informacje personalne.
 4. Komunikat Komisji Strzeleckiej ORŁ.

 

 1. W związku ze zbliżającymi się Walnymi Zgromadzeniami Sprawozdawczo-Wyborczymi przekażemy,  na adres korespondencyjny Koła Łowieckiego, do wykorzystania poradnik dotyczący sposobu przeprowadzania Walnych Zgromadzeń Sprawozdawczo Wyborczych począwszy od ustalenie porządku obrad aż po wybór Zarządów, Komisji Rewizyjnych i Delegatów na Okręgowy Zjazd Delegatów.
  Jednocześnie przypominamy, iż Walne Zgromadzenia w bieżącym roku winny się odbyć nie później niż do 17 maja. Termin Okręgowego Zjazdu Delegatów ustalono na dzień 25 lipca.
 2. Przekazujemy Komunikat Zarządu Głównego PZŁ będący następstwem prośby Głównego Lekarza Weterynarii dotyczącej zwiększenia w sezonie 2015/2016 planów pozyskania dzików o 15- 20% we wszystkich obwodach łowieckich, nie objętych restrykcjami związanymi z afrykańskim pomorem świń.
 3. Przypominamy, iż na Zarządach Kół spoczywa obowiązek natychmiastowego informowania właściwego Zarządu Okręgowego o zgonie członka koła.
 4. Komunikat Komisji Strzeleckiej Okręgowej Rady Łowieckiej.
  Na stronie internetowej Zarządu Okręgowego znajduje się Regulamin XV Turnieju 4 Strzelnic oraz zasady powoływania zawodników reprezentujących okręg katowicki na zawodach strzeleckich różnego szczebla.