Strz-Mar

 

Trwały nawyk analizowania i rejestrowania wyników strzałów sprawił, że wiedziałem dlaczego w jednych przypadkach trafiam, a w drugich pudłuję, z czego nieliczni myśliwi zdają sobie sprawę, choć jest to przecież podstawowy warunek robienia postępów w technice i stylu strzelania...
... Obowiązek dobrego opanowania sztuki strzelania wynika z etyki łowieckiej...

- Tadeusz Puchalski
"Broń śrutowa i technika strzelania"

Organizowanych przez Komisję Strzelecką przy ORŁ w Katowicach

L.P. TERMIN ZAWODY ZAKRES STRZELAŃ KLASYFIKACJA STRZELNICA ORGANIZATOR KONTAKT TELEFON
1. 05.03.2011
830
PUCHAR
ZIMY
compak sporting wg FITASC Siemianowice Bańgów PSSP Marcin Pluciński 693 836 996
2. 17.04.2011
NIEDZIELA
830
TURNIEJ PIĘCIU STRZELNIC IM. A. CIEMNIEWSKIEGO
I RUNDA
śrut mistrzowska,
powszechna,
drużynowa kół łowieckich
Jaworzno Z.O. PZŁ Katowice, Komisja Strzelecka Paweł Hetmańczyk
Andrzej Kozakiewicz
603 119 751
602 707 697
3. 01.05.2011
830
MAJÓWKA STRZELECKA śrut otwarta Rybnik Koło Łowieckie
„Pod Bukiem”
Ryszard Paszenda 600 472 232
4. 14.05.2011
830
ZAWODY OKRĘGOWE O PUCHAR PREZESA O.R.Ł., ŁOWCZEGO OKRĘGOWEGO P.Z.Ł. I PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI STRZELECKIEJ 6-bój
50%
mistrzowska,
powszechna,
drużynowa kół łowieckich
Siemianowice Bańgów Z.O. PZŁ Katowice, Komisja Strzelecka Roman
Bernacki
Eugeniusz
Bałaga
601 402 723
506 091 000
5. 22.05.2011
NIEDZIELA
830
TURNIEJ PIĘCIU STRZELNIC IM. A. CIEMNIEWSKIEGO
II RUNDA
śrut mistrzowska,
powszechna,
drużynowa kół łowieckich
Rybnik Z.O. PZŁ Katowice, Komisja Strzelecka Ryszard
Paszenda
Paweł
Hetmańczyk
600 472 232
603 119 000
6. 05.06.2011
NIEDZIELA
830
PUCHAR REJONU RYBNIK śrut otwarta Rybnik Koło Łowieckie
„Pod Bukiem”
Ryszard Paszenda 600 472 232
7. 12.06.2011
NIEDZIELA
830
ZAWODY O PUCHAR PREZESA PKE KATOWICE śrut/kula mistrzowska,
powszechna
Jaworzno Koło Łowieckie „Słonka” Jaworzno Andrzej
Kozakiewicz
Jerzy
Chrapka
602 707 697
502 262 766
8. 19.06.2011
NIEDZIELA
830
ZAWODY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE śrut/kula mistrzowska,
powszechna
Siemianowice Bańgów Z.O. PZŁ Katowice, Komisja Strzelecka Eugeniusz Bałaga 506 091 009
9. 03.07.2011
NIEDZIELA
830
TURNIEJ PIĘCIU STRZELNIC IM. A. CIEMNIEWSKIEGO
III RUNDA
śrut mistrzowska,
powszechna,
drużynowa kół łowieckich
Brzeszcze Z.O. PZŁ Katowice, Komisja Strzelecka Paweł
Hetmańczyk
Jerzy
Figura
603 119 751
602 380 670
10. 9-10.07.2011
NIEDZIELA
830
MISTRZOSTWA POLSKI
COMPAK SPORTING
compak sporting wg FITASC Siemianowice Bańgów PSSP Marcin Pluciński 693 836 996
11. 23.07.2011
830
ZAWODY O „CZARNY DIAMENT ZIEMI ŚLĄSKIEJ” 6-bój otwarta,
drużyn
Siemianowice Bańgów Z.O. PZŁ Katowice, Komisja Strzelecka Roman
Bernacki
Eugeniusz
Bałaga
601 402 723
506 091 000
12. 07.08.2011
NIEDZIELA
830
TURNIEJ PIĘCIU STRZELNIC IM. A. CIEMNIEWSKIEGO
IV RUNDA
śrut mistrzowska,
powszechna,
drużynowa kół łowieckich
Goleszów Komisja Strzelecka Tadeusz Bazan 604 654 658
13. 21.08.2011 NIEDZIELA
830
TURNIEJ PIĘCIU STRZELNIC IM. A. CIEMNIEWSKIEGO
V RUNDA
śrut mistrzowska,
powszechna,
drużynowa kół łowieckich
Opole Komisja Strzelecka Bartosz Adamczyk 602 358 840
14. 28.08.2011
NIEDZIELA
830
PUCHAR LATA compak sporting wg FITASC Siemianowice Bańgów PSSP Marcin Pluciński 693 836 996
15. 28.08.2011
NIEDZIELA
830
PUCHAR NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA RYBNIK śrut otwarta Rybnik Koło Łowieckie
„Pod Bukiem”
Ryszard Paszenda 600 472 232
16. 3-4.09.2011
NIEDZIELA
830
FINAŁ LIGI STRZELECKIEJ 6-bój drużynowa otwarta indywidualna otwarta Siemianowice - Bańgów Z.O. PZŁ Katowice Komisja Strzelecka Roman
Bernacki
Eugeniusz
Bałaga
601 402 723
506 091 000
17. 11.09.2011
NIEDZIELA
830
TURNIEJ PIĘCIU STRZELNIC IM. A. CIEMNIEWSKIEGO
(FINAŁ)
śrut mistrzowska,
powszechna,
drużynowa kół łowieckich
Siemianowice - Bańgów Z.O. PZŁ Katowice, Komisja Strzelecka Paweł
Hetmańczyk
Andrzej
Wróblewski
603 119 751
603 164 258
18. 18.09.2011
NIEDZIELA
830
PUCHAR JESIENI compak sporting wg FITASC Siemianowice Bańgów PSSP Marcin Pluciński 693 836 996
19. 12.11.2011
830
ZAWODY „ANDRZEJKOWE” śrut otwarta Rybnik Koło Łowieckie
„Pod Bukiem”
Ryszard Paszęda 600 472 232