"Chcę podzielić się z ludźmi swoim zauroczeniem przyrodą, pokazać ją taką, jaką sam ją widzę - z bliska, bez tajemnic, piękną i okrutną."

- Włodzimierz Łapiński


"Staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył."

- Robert Bresson


“Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.”

- Don McCullin

Kolejny wzniosły dzień dla Łowiectwa Polskiego - nasi koledzy z Koła Łowieckiego Cis Gliwice na Walnym Zgromadzeniu zostali odznaczeni medalami. Dekoracja odbyła się w bardzo podniosłej atmosferze, przy udziale zaproszonego na spotkanie Przewodniczącego Zarządu Okręgowego Mariusza Miśki. Złoty Medal Zasługi Łowieckiej odebrał nasz kolega Leszek Witkowski, a brązowy kolega Janusz Żelichowski. Srebrne Medale Zasługi dla Województwa Śląskiego przyznano kolegom Janowi Korczyńskiemu i Bgusławowi Jani. Sygnały łowieckie grane przez Marka Czecha rozbrzmiały w Karczmie Wrazidlok i wypełniły nasze myśliwskie serca. Przewodniczący Mariusz Miśka w swoim przemówieniu do członków naszego Koła złożył oficjalne gratulacje zasłużonym i podsumował obecną sytuację w Związku Łowieckim. Kolejny sezon łowiecki został za nami. A co przyniesie przyszły, czas pokaże...